Uživatelsky jednoduché B2B řešení

Šetříme Vaše nervy, čas a peníze.

Jedna platforma, několik nástrojů

DataBrush IngestiQ Odstraní úmorné přepisování z Excelu při listování. Zvolíte vyplněnou listovací kartu a jedním klikem ji nasměrujete k importu. IngestiQ projde všechna pole v listovací kartě a zkontroluje, že vše je tak, jak má být. Předchází tím problémům na celnici, ve skladu nebo při prodeji. Samozřejmostí je kontrola správnosti hodnot, nikoliv jen pouze vyplněnost. Takže se můžete spolehnout, že data nahraná pomocí IngestiQu jsou správně a plně připravena k použití.

Přečtěte si, jak IngestiQ pomáhá např. v Husky CZ.


DataBrush Supplia Zbaví Vás emailové schránky plné zalistovacích karet. Supplia slouží pro nahrávání produktových karet přímo dodavatelem. Samozřejmostí je jednoduchost použití i veškeré kontroly správnosti a vyplněnosti produktové karty, abyste se mohli na obdržená data 100% spolehnout. Získáváte tak jistotu, že data, která Vám dodavatel nahraje pomocí rozhraní Supplia do nástroje IngestiQ, jsou kompletní a správně vyplněná.
DataBrush Forto Řešíte cash-flow na nákup zboží? Nebo prostě jen chcete radikálně zmenšit čas trávený na pravidelných objednávkách? Forto pomocí AI vypočítá budoucí prodeje a dle dostupných parametrů Vám navrhne optimální velikost objednávky. Správné produkty, správné množství. Vy tak získáváte cenného a spolehlivého pomocníka, který zajistí, že máte vždy dostatek zboží skladem a zároveň Vám zbytečně nevznikají "mrtvé zásoby".

Forto počítá budoucí prodeje a pomáhá s objednávkami u Borgy CZ.


DataBrush Converto Pořád dokola přepisujete data mezi Excely? Converto Vám poslouží jako neocenitelný pomocník, který Vás toho zbaví. Nastavíte si podobu vstupní i výstupní šablony a následně můžete kdykoliv jedním klikem data přenášet do zvolené struktury. Converto Vás tak zbaví hodin a hodin neproduktivní, otrocké práce.
DataBrush BI-g Chcete mít základní informace o tom, jak Vám obchod funguje, ale stojí Vás to pokaždé hromadu úsilí? Spojování dat z několika zdrojů, čištění, filtrování - stále dokola. Máme pro Vás BI řešení, kde dáme všechna data na jednu hromadu a Vy tak získáte přístup k jednomu zdroji pravdy.

Jednotný BI-g reporting od DataBrush dupe do rytmu u Kytary.cz.
© Copyright DataBrush s.r.o. | IČ 10905618 | DIČ CZ 10905618 společnost zapsaná u Městského soudu v Praze, spisová značka Č 350510 | č.ú. - 2702002042/2010
ochranu osobních údajů & cookies